Oro Kondicionavimas
Kondicionavimas, vėdinimas, šilumos siurbliai
Šildymas, katilai, dujotiekis, šilumos siurbliai
HEAT1 Tower
-41%

HEAT1 TOWER

Elektrinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, nešiojamas - laisvai statomas ant grindų, puikiai tinka naudoti po stalu, šiluma skleidžiama į visas puses (360° kampu nuo įrenginio), mažo ryškumo, skirtas naudoti viduje ir lauke (IP44).

Prekės kodas: TOWER
Prekių grupė: Šildymo įranga HEAT1
Peržiūrėti visus HEAT1 produktus
Kaina
69 €
117 €
Turite klausimų? Norite pasikonsultuoti? Reikia montavimo paslaugos? Susisiekite su mumis:
Pasidalink

Nešiojami – laisvai statomi ant grindų elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai HEAT1 TOWER dėl savo kompaktiško dydžio telpa po daugeliu stalų ir dažniausiai naudojami kaip greitas ir efektyvus papildomos šilumos šaltinis.

Dėl specialios šildytuvo konstrukcijos šiluma paskirstoma tolygiai 360° visomis kryptimis. Anglies pluošto šildymo elementas, skleisdamas vidutinių bangų infraraudonuosius spindulius, suteikia greitą ir švelnų šilumos poveikį, o jo veikimo trukmė yra net iki 10000 val. Skleidžiama mažo ryškumo oranžinė šviesa, kuri neakina, nevargina akių. Postaliniai elektriniai šildytuvai TOWER turi apsaugą nuo apvirtimo: apvirtus, šildytuvas automatiškai išsijungia. Korpusas yra dengtas specialia danga, apsaugančia nuo nudegimų, prislietus prie šildytuvo.

Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai TOWER puikiai tiks naudoti namie ar biure, taip pat jie turi IP44 apsaugos klasę. Kompaktiški šildytuvai TOWER turi rankeną, yra lengvai pakeliami ir pernešami į pasirinktą vietą. Šildytuvą patogu ir paprasta valdyti mechaniniu, ant įrenginio korpuso esančiu, įjungimo/išjungimo mygtuku.

Stilingi elektriniai spinduliniai šildytuvai TOWER užtikrina gerą kokybės ir kainos santykį.

Elektrinius spindulinius šildytuvus HEAT1 TOWER verta rinktis, nes:

 • Nešiojamas, laisvai statomas. TOWER elektriniai spinduliniai šildytuvai yra lengvi, kompaktiški ir turi rankeną, todėl juos galima lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą.
 • 360° tolygus šilumos paskirstymas. Šildytuvo konstrukcija leidžia šilumai sklisti tolygiai visomis kryptimis.
 • Galima naudoti viduje ir lauke. Šildytuvas turi IP44 apsaugos klasę, todėl jis yra apsaugotas nuo kietų kūnų, didesnių nei 1 mm ir vandens purslų bei vandens lašų.
 • Anglies pluošto šildymo elementas. Didelis efektyvumas, spinduliuojami vidutinių bangų infraraudonieji spinduliai sklinda erdve praktiškai nešildydami oro, šildomi tik kūnai.
 • Ilga šildymo elemento veikimo trukmė – net iki 10000 val.
 • Momentinis veikimas – šiluma jaučiama jau po kelių akimirkų.
 • Mažo ryškumo oranžinė šviesa – draugiška akims, neakina.
 • Išskirtinis, modernus dizainas – įvertins kiekvienas patalpų savininkas.
 • Tylus - neskleidžia jokio garso.
 • Apsauga nuo apvirtimo: šildytuvui apvirtus, jis automatiškai išjungiamas.
 • Specialia danga dengtas korpusas: apsaugo nuo nudegimų, jei netyčia prisiliečiama prie jo.
 • Plačios pritaikymo galimybės: biurai, kavinės, restoranai, barai, klubai, viešbučiai, parduotuvės, lauko terasos, gyvenamieji namai, balkonai, sodai, bažnyčios, sandėliai, garažai ir kiti objektai, kur reikalinga papildoma ir greita šiluma.
Šildymo galia 0,8kW
Apsaugos klasė IP44
Spalva Juoda
Garantija 24mėn.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra. Norėdami palikti atsiliepimą, prisijunkite.

Prekių katalogas

Peržiūrėtos prekės

-41%
HEAT1 Tower

HEAT1 TOWER

Elektrinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, nešiojamas - laisvai statomas ant grindų, puikiai tinka naudoti po stalu, šiluma skleidžiama į visas ...

69 €
117 €
Plačiau