Oro Kondicionavimas
Kondicionavimas, vėdinimas, šilumos siurbliai
+370 650 41135 info@orokondicionavimas.lt (LT/RU/EN)
Šildymas, katilai, dujotiekis, šilumos siurbliai
+370 685 12568 info@denginesa.lt (LT/RU/EN)

Oro kondicionavimo sistemų parinkimas, projektavimas

Atvyksime į vietą ir pagal jūsų poreikius parinksime jums tinkamiausią oro kondicionavimo sistemą.

Oro kondicionavimo sistemų pardavimas

Žinomiausių gamintojų įranga, didžiausias pasirinkimas, geriausios kainos. Įsigytą įrangą pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje.

Oro kondicionavimo sistemų montavimas

Inžinerinių sistemų srityje sėkmingai dirbame jau daugiau kaip 15 metų. Turime patirties montuojant tiek mažas, tiek dideles oro kondicionavimo sistemas. Naudojame tik garsių ir patikimų gamintojų įrangą, todėl visada galime užtikrinti aukščiausią savo darbų kokybę. Visiems atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją!

Oro kondicionavimo sistemų priežiūra ir remontas

Oro kondicionierius - tai įrenginys, reikalaujantis nuolatinės specialios priežiūros. Visi oro kondicionierių gamintojai rekomenduoja reguliariai atlikti įrenginių techninę profilaktiką, kad būtų išvengta nenumatytų gedimų ir užtikrintas įrenginio ilgaamžiškumas. Dažniausiomis gedimų priežastimis tampa nevalomi oro filtrai, nesandari šaldymo agento (freono) sistema ir montavimo bei eksploatavimo metu atsiradę pažeidimai. Netinkamai prižiūrimas oro kondicionierius gali pakenkti jūsų sveikatai ir dirbti tiesiog neefektyviai - netaupiai, t.y. naudoti daugiau elektros energijos negu gamintojo nurodyta.

Paslaugas tiekiame visoje Lietuvoje.

Paslaugas užsakyti galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir telefonu +370 650 41135. Konsultacinės paslaugos kaina – 90 Eur. Atvykimas į objektą – 30 Eur.