Oro Kondicionavimas
Kondicionavimas, vėdinimas, šilumos siurbliai
+370 650 41135 info@orokondicionavimas.lt (LT/RU/EN)
Šildymas, katilai, dujotiekis, šilumos siurbliai
+370 685 12568 info@denginesa.lt (LT/RU/EN)
VL-50S2-E
-25%

Mini rekuperatorius Mitsubishi Electric VL-50SR2-E

Itin kompaktiškas vieno vamzdžio sieninis mini rekuperatorius skirtas patalpų vėdinimui. Galima montuoti ir vertikaliai, nereikia ortakių. Su belaidžiu pulteliu.

Kaina
479 €
640 €
Turite klausimų? Norite pasikonsultuoti? Reikia montavimo paslaugos? Susisiekite su mumis:
Pasidalink

Naujoji vieno vamzdžio mini rekuperacinė sistema VL-50SR2-E

Itin kompaktiškas naujasis sieninis mini rekuperatorius VL-50SR2-E yra skirtas naudoti nuosavuose namuose, butuose, biuruose, ar kitose nedidelėse patalpose, kur stinga ventiliacijos ir nėra galimybės įrengti ortakinę rekuperacinę sistemą. Optimaliam vėdinimui vieno įrenginio paprastai pakanka iki 15-30 m2 ploto patalpoms.

Mini rekuperatoriaus VL-50SR2-E privalumai:

    Labai paprastas montavimas – gręžiama tik viena skylė (100mm skersmens) specialiam perskirtam oro ištraukimo/padavimo vamzdeliui;
    Efektyviai ventiliuoja – tiekia į patalpas šviežią aplinkos orą (du greičiai – 17 arba 54m3/h), šalindamas iš jų slogų orą;
    Turi patentuotą Lossnay plokštelinį šilumokaitį, kuriame vyksta temperatūriniai (temperatūros mainų efektyvumas net iki 84 proc.) ir drėgmės mainai;
    Įdiegti 2 filtrai;
    Labai mažos elektros sąnaudos: žemu režimu – tik 5 W (aukštu režimu -21 W);
    Vėdinant patalpas rekuperatoriumi, į vidų neįleidžiamas aplinkos triukšmas ir teršalai – taip užtikrinamas komfortiškas ir sveikas vidaus mikroklimatas.

Įrenginį galima montuoti tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai. Tai ypač aktualu vidiniams butams, kuriuose paprastai nebūna daug vietos išorinėse sienose.

Rekuperacinė sistema VL50SR2-E yra lengvai montuojama ant išorinės pastato sienos, išgręžiant vieną angą, į kurią įstatomas specialus plastiko vamzdelis. Jis yra perskirtas pertvara – tokiu būdu iš patalpų šalinamas nešviežias oras visiškai nekontaktuoja su įtraukiamu lauko oru (oro šalinimas ir šviežio oro tiekimas vyksta tuo pačiu metu), be to, šiame vamzdelyje jau pradeda vykti temperatūriniai mainai, t.y. šalinamas šiltas patalpų oras dalį šilumos perduoda šviežiam šaltam aplinkos orui (vasarą atv.).

Ši mini rekuperacinė sistema sukurta taip, kad patentuotame įrenginio Lossnay šilumokaityje, kryžiuojant šilto ir šalto oro srautus, o specialiai membranai atskiriant išeinančio ir įeinančio oro srautus, į vidų patenka tik šviežias oras. Ši rekuperacinė sistema VL-50SR2-E yra labai kompaktiška, todėl pritaikoma net ir vidiniuose butuose, kuriose paprastai nebūna pakankamai vietos montuoti analogiškas sistemas. Su šia rekuperacine sistema vėdinant patalpas energija nešvaistoma, o į patalpos vidų visada patenka šviežias oras.

rekuperacines sistemos veikimo principas

Kilmės šalis Japonija
Garantija 24mėn.
Temperatūros mainų efektyvumas 69%
Elektros sąnaudos 0,02kW
Maitinimo šaltinis 230/1/50V / F / Hz
Garso slėgis 37dBA
Oro srautas 52,5m³/h
Išmatavimai 245x522x168mm
Atsiliepimų apie šią prekę nėra. Norėdami palikti atsiliepimą, prisijunkite.
-25%
VL-50S2-E

Mini rekuperatorius Mitsubishi Electric VL-50SR2-E

Itin kompaktiškas vieno vamzdžio sieninis mini rekuperatorius skirtas patalpų vėdinimui. Galima montuoti ir vertikaliai, nereikia ortakių. Su ...

479 €
640 €
Plačiau